Спортивно-інтерактивний захід #OlympicLab відбувся у Львівському коледжі спорту

25/05/2021

20 травня 2021 року за підтримки відділення НОК України у Львівській області та обласної федерації бадмінтону, у Львівському фаховому коледжі спорту, який цьогоріч відзначає свій піввіковий ювілей, відбулося справжнє спортивне свято за програмоюВсеукраїнського Спортивно-інтерактивний захід #OlympicLab за модулем «Основи розвитку бізнесу та кар’єри».

Зокрема, в новому манежі зі штучним накриттям одного з найкращих в Україні закладівспеціалізованої освіти спортивного профілю із специфічними умовами навчання, відбувся Кубок Львівського коледжу спорту з бадмінтону, присвячений 50-річчю навчального закладу. Спортивне свято стало особливим тому, що увесь процес його організації, підготовки та проведення здійснювали студенти-першокурсники.
Набуваючи навичок менеджменту спортивних заходів та спортивного суддівства, студенти, більшість з яких є членами національних збірних команд з різних олімпійських видів спорту, разом зі своїми викладачами підготували положення про змагання, навчилися складати заявку на участь у змаганнях, обрали систему розіграшу, підготували графік ігор, склали кошторис, подбали про подарунки та нагороди тощо. І все це відбувалося у реальному режимі, з проведенням процедури жеребкування, пресової конференції, урочистих церемоній відкриття турніру; нагородження переможців, призерів, найкращих в окремих номінаціях; із запрошенням почесних гостей, організацією мистецьких виступів, медичними супроводом, скринінгом температури учасників та дотриманням санітарних вимог, забезпеченням кваліфікованим суддівством та відповідним інвентарем.
Гра у бадмінтон була вибрана не випадково – адже ніхто із спортсменів коледжу, педагогів та тренерів не має відповідних навичок: отож усі були в рівних змагальних умовах. Саме тому такими яскравими й непередбачуваними виявилися усі поєдинки. А боротьба за Кубок відбувалася у двох одиночних категоріях: серед юнаків та серед дівчат та у в одній парній змішаній категорії (1 студент / 1 педагог коледжу) згідно чинних Правил змагань з бадмінтону.
Перед початком кубкових ігор суддя національної категорії з бадмінтону Іван Каратник, який зовсім нещодавно обслуговував поєдинки чемпіонату Європи з бадмінтону, розповів чимало цікавого про цей вид спорту, провів інструктаж з правил гри, продемонстрував основні технічні прийоми, атакож провів спільну розминку для усіх учасників змагань.
А серед почесних гостей заходу були: директор коледжу, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заступник голови відділення НОК України у Львівській області Степан Родак; професор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, доктор наук Мар’ян Пітин; голова регіональноговідділення Олімпійської Академії України Оксана Вацеба, начальник медичної частини коледжу Юрій Іваночко, представники федерації обласної федерації бадмінтону та ін.
Особливі оплески під час церемонії відкриття дісталися музичному керівникові коледжу Олені Мачайло за виконання українського гімну та студентці 2 курсу, представниці важкої атлетики Маргариті Закашевській за пісенний номер до Дня вишиванки.
А вміло провадила увесь захід як ведуча студентка 2 курсу, майстер спорту зі стрільби з лука, член національної збірної команди зі стрільби з лука, учасниця III Юнацьких Олімпійських Ігор Жанна Наумова.
Кожен із студентів, які були залучені до складу суддівської колегії, дуже відповідально й старанно виконували свої завдання під керівництвом головного судді, студента 1 курсу, майстраспорту України з кульової стрільби Володимира Поліщука та головного секретаря змагань, студентки 1 курсу, майстра спорту України з велосипедного спорту Анастасії Кривич.
Видається, що після останнього гейму Суперфіналу, щасливими були усі – учасники, суддівська колегія, сформована з числа студентів, їхні педагоги та тренери, судді, лікарі, методисти коледжу. Хоча піднесений настрій, який засвідчував, що все вдалося, панував серед всіх учасників, варто назвати кращих в Кубку Львівського коледжу з бадмінтону, серед яких виявилися: Олександра Горлова, Андрій Зубач, Валентин Ільків (сучасне п’ятиборство), Анастасія Кривич (велоспорт), Катерина Васильків (санний спорт), Назар Козій (стрільба з лука), Володимир Поліщук (кульова стрільба), Юрій Білик (вільна боротьба) та змішана пара у складі Олександри Хоменець (вільна боротьба) та ї тренера, Заслуженого тренера України Ореста Скобельського.
Але усі відзначили, що і спортивне свято, і практичне навчання вдалися на славу, а головне, що молоді спортсмени набули реальних навичок з організації та суддівства змагань!
А на завершення – Кубок за перемогу, нагороди, подарункові книги від НОК України, солодощі, фрукти, спільна піца для усіх та спільна фотографія на добру згадку!Інші новини

ukУкраїнська