Завершилася друга гра шкільної вікторини «Олімпійська Україна – єдина від Сходу до Заходу!»

26/05/2021

18 травня 2021 року стартувала онлайн-вікторина «Олімпійська Україна – єдина від Сходу до Заходу!», ініційована двома дружніми відділеннями НОК України: Луганським та Львівським. Авже 25 травня, вдруге цьогоріч,ця двостороння гра олімпійської тематики об’єднала учнів чотирьох загальноосвітніх шкіл Луганської та Львівської областей. Основною метою проєкту є пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, підвищення пізнавального інтересу до олімпійського руху, збагачення знаннями учнів щодо історії Олімпійських ігор. Вікторину проведено на засадах чесної гри «Fair Play».

Учасниками другої гри були учні 7-9 класів двох загальноосвітніх закладів Луганщини: Кремінської загальноосвітньої школи №4 Кремінської міської ради та Лисичанської загальноосвітньої школи № 4 Лисичанської військово-цивільної адміністрації Луганської області, а також двох Львівщини: Гніздичівської загальноосвітньої школи Гніздичівської територіальної громади Стрийського району та Чижиківської загальноосвітньої школи Підберізцівської територіальної громади Львівського району.
Друга зустріч між учнями з двох регіонів України, Львівщини та Луганщини, відбулася вже традиційно в онлайн-форматі у програмі ZOOM за допомогою платформи https://kahoot.it/. Варто зазначити, що ефективну організаційну місію виконали обласні відділення Національного олімпійського комітету України, регіональні відділення Олімпійської Академії та обласні відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Луганської та Львівської областей.
На початку заходу команди представили себе, розповіли про свою школу, населений пункт, а тоді стартували відповідати на питання, які заздалегідь підготували організатори. Перші кілька запитань – краєзнавчі. Учні перевіряли свої знання з географії та пригадували, різні особливості розташування обох областей. Згодом потрібно було дати відповідь на запитання про специфіку різних видів спорту, про олімпійську історію Незалежної України.
Якщо першого разу, переможцем гри виявилися учні з Луганщини (Троїцький ліцей), то сьогодні представники Львівщини взяли реванш! З перевагою а один бал перемогу здобули учні Гніздичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (12 балів з 14 можливих). На другому місці опинилися учні Лисичанської ЗОШ № 4 Лисичанської військово-цивільної адміністрації (11 балів). Третю сходинку посіли представники Кремінської загальноосвітньої школи № 4 Кремінської міської ради (9 балів). Очевидно через технічні негаразди та проблеми зі зв’язком, учні Чижиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів не змогли дати відповідь на усі запитання та залишилися четвертими (8 балів), однак вони гідно боролися і склали неабияку конкуренцію своїм одноліткам.
Наприкінці, усі школи поділилися своїми враженнями та емоціями від гри, розповіли, що нового дізналися та яке із питань було для них несподіваним. А від учениці Чижиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів чекав дуже приємний подарунок – музичне вітання для усіх присутніх. Захід завершився у гарному настрої, з новими знаннями та новими друзями. Віримо, далі буде!
Частину гри можна переглянути за покликом: https://youtu.be/MMtauxFxU4kІнші новини

ukУкраїнська