Справжнє спортивне свято у рамках проєкту #OlympicLab на Львівщині

01/06/2021

У День захисту дітей у рамках Фестивалю спорту в Стрию, що на Львівщині, для юних спортсменів Стрийської ДЮСШ було проведено #OlympicLab за модулем «Розвиток/добробут пізнай себе».

На справжнє спортивне свято завітав голова Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області Юрій Іванович Турянський та прес-секретар Відділення Чіх Василина, мер міста Стрия Канівець Олег Леонідович, голова міської організації ветеранів спорту Львівщини Мазяк Роман Степанович, майстер спорту України з карате, президент спортивного клубу «Беллатор» Парадівський Мар’ян, директор Стрийської ДЮСШ Столярський Микола, а також спортивна еліта краю.

Урочисто відкрили захід, виконавши гімн України та піднявши державний прапор. Після цього голова Відділення НОК України у Львівській області Юрій Іванович Турянський, передав місцевій спортивній школі олімпійський прапор та наголосив, що спорт є основою і фундаментом нашого майбутнього, адже ті, хто ним займаються, досягають успіху та легко підкорюють різні вершини у своєму житті.

Мета напрямку «Розвиток/ добробут – пізнай себе» – заохотити дітей та молодь дотримуватися вислову «вік живи – вік навчайся», допомогти з’ясувати свої інтереси та знайти цілі в житті, розкрити позитивні здібності кожної особистості, дитячий талант на користь дитини. Саме про це у День захисту дітей і говорили ветеран спорту Роман Мазяк та чинний спортсмен і тренер Мар’ян Парадівський.

Згодом шість відділень спорту, які представлені у Стрийській дитячо-спортивній школі, продемонстрували показові виступи, а директор ДЮСШ Микола Столярський розповідав про досягнення представників школи. Зокрема, усі присутні мали змогу побачити футбольне та волейбольне дербі, захопливі тенісні поєдинки, граційні виступи юних гімнасток та сильних гімнастів, видовищні бої боксерів та спаринги дзюдоїстів, а також легкоатлетичні стрибки у висоту, метання та естафетні перегони.

На завершення заходу, мер Стрия Олег Канівець нагородив почесними грамотами кращих спортсменів та тренерів Стрийської ДЮСШ, а голова регіонального Відділення Юрій Турянський вручив пам’ятні сувеніри та подарунки, спеціально від Відділення Національного олімпійського комітету у Львівській області.

Хоча до закінчення заходу погода ставала все більш похмурою, це не завадило усім іти додому з гарним настроєм та новими емоціями. Тому можна сміливо стверджувати: спортивне свято для юних спортсменів Стрийщини – вдалося!

















 

Інші новини

ukУкраїнська