У Львові у рамках #OlympicLab дітлахи навчалися навичок лідерства від боксерів

02/06/2021

Першого червня простір парку «Піскові озера» у Львові запалили драйвом та енергією львівські боксери Іван Данча та Назар Куротчин разом із юними відвідувачами Бібліотеки-філіалу №10 ЦБС для дітей міста Львова. Адже саме там відбувався захід #OlympicLab за модулем «Чат з чемпіонами та навички лідерства».
Саме ці лектори були обрані невипадково, адже Іван Данча – український боксер-аматор, майстер спорту України, чемпіон України з боку у першій напівсередній вазі, неодноразовий переможець та призер різноманітних міжнародних та національних змагань. Назар Куротчин – теж не менш титулований. Він – майстер спорту України, п’ятиразовий (!) чемпіон України з боксу у першій найлегшій вазі,учасник ІІ Європейських ігор.
Спортсмени провели для дітей майстер-клас із боксу, показали різні важливі прийоми у цьому виді спорту, розказали про особливості, якими характерний бокс та довели, що ним може займатися не лише хлопці, але й те, що у цьому виді спорту є місце для дівчат, назвавши для прикладу імена відомих боксерок.
У захваті від самих спортсменів, усього дійства та того, що можна одягнути справжні професійні рукавиці та спробувати боксувати, діти неохоче прощалися з боксерами. Приємною крапкою стало отримання подарунків від Відділення НОК України у Львівській області, які Іван Данча та Назар Куротчин вручили кожному учаснику.
Висловлюємо подяку за співпрацю бібліотекарям Бібліотеки-філіалу №10 ЦБС для дітей міста Львова та нашим титулованим спортсменам, що у День захисту дітей допомогли створити їм незабутні емоції та враження. 

Інші новини

ukУкраїнська