У ще одній бібліотеці на Львівщині з’явився олімпійський куточок!

04/06/2021

Відтепер читати літературу на олімпійську тематику зможуть відвідувачі КЗ «Публічна бібліотека села Давидів». Передавання книг відбулося під час підписання двостороннього меморандуму про взаємодію та співпрацю між відділенням НОК України у Львівській області та Давидівською сільською радою.
Участь у передачі літератури для понад 700 читачів бібліотеки взяли голова Відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський, сільський голова Давидівської сільської ради Володимир Керницький, триразова чемпіонка Європи з вільної боротьби, чемпіонка світу, триразова учасниця Олімпійських ігор Юлія Ткач, директорка КЗ «Центр надання соціальних послуг Давидівської сільської ради» Наталія Подвірна, директорка КЗ «Публічна бібліотека села Давидів» Віра Вергун , директор Пасіко-Зубрицької школи І-ІІ ст. Михайло Чудовець.
Титулована спортсменка Юлія Ткач розповіла про значимість олімпійських цінностей в житті кожної молодої людини та про важливість ведення здорового способу життя й ролі спорту у сучасному суспільстві. Своєю чергою, голова Відділення Юрій Турянський додав, що таку важливу і цікаву інформацію можна почерпнути саме із тих нових книг про спорт та олімпізм, які були передані бібліотеці.
Директорка ж бібліотеки зазначила: «Дотепер у нас дуже мало було літератури про спорт. Це для нас такий перший чудовий та важливий подарунок, адже діти, а особливо хлопчики, цікавляться спортом і часто питають про таку літературу».

Інші новини

ukУкраїнська