Діти Давидівської громади пізнавали олімпійські та людські цінності разом із Юлею Ткач

07/06/2021

У селі Пасіки-Зубрицькі, яке належить до Давидівської громади, для місцевих дітей у рамках місцевого проекту «Здорові діти – майбутнє громади», було організовано зустріч із Юлією Ткач, де реалізовано напрямок «Олімпійські та людські цінності» проєкту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab.
Юлія Ткач – борчиня вільного стилю, заслужений майстер спорту України, триразова чемпіонка Європи, чемпіонка світу, триразова учасниця Олімпійських ігор, чемпіонка та срібна призерка Європейських ігор, неодноразова чемпіонка та призерка різноманітних престижних міжнародних змагань.
Діти були у захваті не лише від того, наскільки титулована спортсменка стоїть перед ними. Юлія привезла зі собою свої численні нагороди та медалі, а також чемпіонські пояси, які кожен із присутніх міг роздивитися, потримати в руках, сфотографуватися.
Дитяча аудиторія була дуже активною та охоче ставила дуже багато запитань спортсменці. Дітям було цікаво, коли вона почала займатися спортом, яка перемога найбільше запам’яталася, чи завжди їй вдавалося виконати поставлені цілі. Окремим блоком розповіді Юлії Ткач стали Олімпійські ігри. Спортсменка поділилася емоціями від потрапляння на найпрестижніші змагання у всьому світі, що для неї там було здивуванням, що найважливіше на Іграх, а також заохотила юну аудиторію у будь-яких ситуаціях в житті пам’ятати про людські та олімпійські цінності.
На закінчення Юля з радістю роздавала автографи, а також сфотографувалась на пам’ять із кожним охочим. Приємним сюрпризом для діток стали подарунки від Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області, які вручали Юлія Ткач, а також голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський.

Інші новини

ukУкраїнська