Зустріч із Христиною-Зоряною Демко

11/06/2021

11 червня голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянськийзустрівся із борчинею вільного стилю, неодноразовою чемпіонкою та призеркою національних та міжнародних змагань Христиною-Зоряна Демко. На зустрічі також були Віктор та Ростислав Первачуки, Віталій Борисенко та Ярослав Вуйцік – провідні тренери з вільної боротьби. Христині побажали у подальшому лише перемог, успіхів, тріумфів та високих досягнень у подальших стартах.
Вже завтра спортсменка відправляється на тренувальний збір у Заросляк, а після цього у якості спаринг-парнерки для наших дівчат перед найважливішими змаганнями чотириріччя, летить разом з українською збірною на Олімпійські ігри у Токіо.
Нагадаємо, що Христина-Зоряна Демко була найкращою спортсменкою за підсумками квітня 2021 року. В квітні у Варшаві (Польща) дівчина стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи у вазі до 55 кг. Для неї це був дебютний дорослий чемпіонат Європи у кар’єрі. А вже в травні вона розгромила росіянку і стала чемпіонкою Європи u23 з вільної боротьбив в Скоп’є (Північна Македонія) на чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед спортсменів до 23 років. Тоді Христина-Зоряна Демко зустрічалася з росіянкою Олександрою Скіренко. Українка здобула впевнену перемогу з рахунком 12:1 і стала золотою медалісткою чемпіонату!