Урочисто відзначено кращих спортсменів Львівщини!

16/06/2021

На розширеному засіданні Виконкому Відділення НОК України у Львівській області, за участю Голови Львівської обласної ради Ірини Гримак, членів Виконкому, членів Олімпійської ради, запрошених гостей, партнерів, спортсменів, тренерів та журналістів, відбулося відзначення кращих спортсменів за січень 2020 – травень 2021, а також спеціальне погашення іменних марок та конвертів спортсменів.
Урочисте зібрання відбулося у спортивному манежі з тентовим накриттям найкращого в Україні, за підсумками останніх років, закладі спеціалізованої освіти спортивного профілю КЗ ЛОР «Львівський фаховий коледж спорту». Зважаючи на складні карантинні умови, обмеження бізнесових можливостей, соціальної активності, тривалий час Відділення НОК України у Львівській області урочисто не вшановувало спортивні успіхи найкращих представників олімпійських видів спорту Львівщини.


Відтак, на заході були присутні номінанти окремих місяців:
1. Найкраща спортсменка Львівщини за підсумками лютого 2020 року та січня2021 року, ЗМС з вільної боротьби Юлія Ткач (тренери – О. Ткач, Ю. Копитко).
2. Найкраща спортсменка Львівщини за підсумками жовтня 2020 року, МС з велосипедного спорту (трек) Соломія Лукачук (тренери – Є. Панік, А. Каргут).
3. Найкраща спортсменка Львівщини за підсумками березня 2021 року, МС з плавання Марія Городня (тренери – Андрій Копетчак та Андрій Шиманський).
4. Найкращий спортсмен Львівщини за підсумками грудня 2020 року та лютого 2021 року, МСМК з санного спорту Антон Дукач (тренери – Т. Гарцула, І. Баїк, В. Вахрушев).
5. Найкращий спортсмен Львівщини за підсумками травня 2021 року, МСМК з карате, володар Олімпійської ліцензії на ТОКІО-2020 Станіслав Горуна (тренер – А. Нікулін).
Інші спортсмени з поважних причин не змогли бути присутніми, а це –
• Ангеліна Лисак (вільна боротьба) – найкраща спортсменка за підсумками січня 2020 року (тренери О. Скобельський, А. Кушнір),
• Христина Погранична (художня гімнастика) – найкраща спортсменка за підсумками березня 2020 року (тренер – І. Руда),
• Віталій Вергелес (веслування) – найкращий спортсмен за підсумками липня та вересня 2020 року (тренери – Р. Бундз, А. Маслюк),
• Христина-Зоряна Демко (вільна боротьба) – найкраща спортсменка за підсумками квітня 2020 року (тренер – А. Стаднік),
• Юлія Коростильова (кульова стрільба) – найкраща спортсменка за підсумками серпня 2020 року (тренер – С. Коростильов),
• Олена Старікова (велосипедний спорт) – найкраща спортсменка за підсумками листопада 2020 та сама вона була обрана найкращою спортсменкою РОКУ (тренер – Є. Болібрух).


Отож за інструктажем члена львівського товариства Асоціації філателістів України, автора й розробника персоніфікованої марки та пам’ятного конверта Андрія Пилюха, відбулася церемонія спеціального погашення марки та конверта. Разом зі спортсменами, марку погашали голова Відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський, голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, директор львівської дирекції ПАТ «Укрпошта» Євген Савчук.
Окрім унікального ексклюзивного презента – тематичного конверта та авторської марки, усі спортсмени, тренери та гості заходу отримали спеціальні подарунки від Відділення НОК України у Львівській області. Також особливий мистецький дарунок для усіх присутніх підготував фольклорний вокальний ансамбль «ДЖЕРЕЛО» під орудою Неоніли Грищенюк.

Інші новини

ukУкраїнська