За участю олімпійського активу Львівщини підписано стратегічний документ про співпрацюіз Львівською обласною радою

17/06/2021

16 червня 2021 року під час розширеного засідання виконкому відділення НОК України у Львівській областівідбулася подія стратегічного значення для олімпійської Львівщини: в урочистій атмосфері підписано двосторонній документ – Меморандуму про взаємодію і партнерство між ГО «Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області» та Львівською обласною радою.
Підписи під цим документом поставили голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянськийта голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, зазначивши, що основними засадами меморандуму є об’єднання зусиль задля розвитку олімпійського спорту, масової фізичної культури, пропагування олімпійських цінностей, залучення населення Львівщини до здорового способу життя та активних занять спортом.
В новозбудованому манежі з тентовим накриттям Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський фаховий коледж спорту», де відбувалося дійство, зібралися уславлені олімпійці Львівщини, керівники обласних спортивних федерацій та товариств, найкращі спортсмени Львівщини різних місяців, представники депутатського корпусу, партнери відділення, спортивні лікарі, журналісти.
Як підкреслив Юрій Турянський, відділення НОК України у Львівській області, зважаючи на територіальну реформу в Україні, вбачає успішний подальший розвиток спорту саме у тісній співпраці із територіальними громадами.При цьому упродовж І півріччя вже підписано низку угод про двосторонню співпрацю з територіальними громадами Львівщини й відділення й надалі продовжуватиме таку роботу.
Своєю чергою голова Львівської обласної ради Ірина Гримак наголосила на своєму переконанні, що спорт робить для людства більше, ніж розвиток технологій, політика чи дипломатія. «Коли мене обрали головою Львівської обласної ради, серед багатьох цілей, які я поставила перед собою, була – розвиток масової фізкультури та спорту в громадах нашого краю»- зауважила І. Гримак й нагадала, що Львівська обласна рада має профільну програму розвитку спорту, та передбачила фінансові ресурси для її реалізації. «Проте саме від активності спортивної спільноти, її завзятості та прикладу залежить ефективність цього програмного документа», – зауважилаголова облради.
А святкового настрою процедурі підписання Меморандуму додали мистецькі вітання від фольклорноговокального ансамблю «Джерело» під орудою Неоніли Грищенюк.
Інші новини

ukУкраїнська