У Львові стартував міжнародний турнір з вільної боротьби!

18/06/2021

Сьогодні, 18 червня, у спортивному комплексі «Динамо» (м. Львів, вул. Д. Вітовського,51) розпочався 5-ий турнір-меморіал з вільної боротьби пам’яті Заслуженого тренера України Олега Павловича Сазонова, партнером якого є Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області.
«Цей турнір ми проводимо вже п’ятий рік поспіль», – розповідає один з організаторів – Ростислав Первачук. – «Цього року ми залучили більше дітей – це понад 400 учасників. Серед особливостей – ми додали ще одну вікову групу. Якщо у попередні роки змагалися учасники до 17 років, то зараз – до 15 і до 13, бо саме ці вікові групи найбільше потребують подібних змагань. Також сьогодні до нас приїхали гості з інших країн. Нам трохи пощастило, що якраз дещо послабили карантинні обмеження і зараз маємо ще учасників з Молдови, Німеччини та Азербайджану. Хоча деяким представникам зарубіжних країн таки не вдалося доїхати до нас», – зазначив він.
За словами голови ЛОО ФСТ “Спартак”, учня Олега Сазонова Віктора Первачука, метою проведення цього турніру є популяризація та подальший розвиток вільної боротьби, а також вшанування пам’яті всесвітньо відомого тренера і хорошої людини Сазонова Олега Павловича.
Організаторами змагань є ЛОО ФСТ «Спартак» та Львівська обласна асоціація спортивної боротьби України, а одним із партнерів – Відділення НОК України у Львівській області.
Завтра відбудуться усі фінали та нагородження переможців та призерів.
Нагадаємо, що вхід на турнір – вільний!


Інші новини

ukУкраїнська