У Львові зарядилися спортом в Олімпійський день!

23/06/2021

23 червня 2021 року – Міжнародний олімпійський день, відзначення якого вже стало доброю традицією в Україні. Цьогорічне свято відбувається під гаслом «Заряджайся спортом». У Львові також масово долучилися до святкування цієї дати, а також взяли участь у «Всеукраїнській олімпійській зарядці», яка стартувала одночасно у всіх куточках нашої країни.
Перед початком заходу усім присутнім було видано брендовані футболки, а також лотерейні квиточки, за якими вкінці була змога отримати подарунки. Дійство почалося із офіційного відкриття, виконання державного та олімпійського гімнів. Слова привітань до усіх присутніх лунали від голови Відділення НОК України Юрія Турянського, першого заступника голови обласної ради Євгенія Гірника, громадської діячки, народної депутатки Верховноїради України 8-го скликання Оксани Юринець, першого заступника голови Відділення НОК України у Львівській області Юрія Майбороди, директора Львівської обласної ДЮСШ Ореста Куценка, начальника Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОіН України Анатолія Ігнатовича, директорки КЗ ЛОР «Школа вищої спортивної майстерності» Уляни Штангрет та інших гостей. Після цього відбулося представлення тих спортсменів, яких було обрано для проведення «Олімпійської зарядки». Бурхливими оплесками усі присутні вітали:
Станіслава Горуну – МСМК з карате, переможець Всесвітніх ігор 2017 року та Європейських ігор 2019 року. Чемпіон Європи 2021 року, володар Оліміпйської ліцензії на ТОКІО-2020.
Галину Мельник – українська каратистка і тренер з карате, майстер спорту України міжнародного классу, чемпіонка Європи та бронзова призерка Європейських ігор у Мінську 2019 року.
Володимира Гозу – український важкоатлет, майстер спорту України, учасник Олімпійських ігор 2016 року. Чемпіон Європи серед юніорів у 2016 році, бронзовий та срібний призер Чемпіонатів Європи серед молоді до 23 років.
Вікторію Вірт-Гарасимович – чемпіонка світу та Європи з боксу серед юніорок, бронзова призерка чемпіонату світу серед молоді, чемпіонка України серед дорослих, майстер спорту україни міжнародного класу.
Богдана Гозу – український важкоатлет, абсолютний чемпіон Європи до 17 років, рекордсмен Європи та світу до 17 років, срібний призер Чемпіонату Європи серед юніорів до 20 років. Срібний призер Чемпіонату світу  у 2021 році.
Наталію Блажко – голова федерації черлідингу у Львові, майстер спорту з художньої гімнастики, засновниця черлідинського клубу «Львівські янголи».
Разом зі спортсменами участь у зарядці взяли, представниці спортивного клубу черлідингу «Lviv Angels», а також усі присутні, які завітали на свято. А це понад 200 гостей!Опісля всеукраїнської «Олімпійської зарядки» кожен охочий міг отримати подарунки від Національного олімпійського комітету, взявши участь у вікторині. Окрім цього, усі захоплено спостерігали за показовими виступами, які підготували учні Львівської обласної ДЮСШ під керівництвом Ореста Куценка із різних видів спорту: бадмінтону, боксу, баскетболу, армспорту. На завершення – також сюрпризи. Спеціальна лотерея із цінними брендованими призами.
У гарному настрої, з подарунками, заряджені позитивом та спортом, усі стали до спільної фотографії із переконанням, що олімпійських дух єднає Україну!

.

Більше фото за посиланням:  https://drive.google.com/drive/folders/1ruu2Fb6TW5dxkHgdQZSCbILt3nhSCrSw?usp=sharing

Інші новини

ukУкраїнська