СОЛОМІЯ БРАТЕЙКО ЗАВЕРШИЛА ВИСТУП НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ: ВОНИ ДАЛА БІЙ ЧИННІЙ ЧЕМПІОНЦІ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ІГОР, АЛЕ ПОСТУПИЛАСЯ – 3:4

25/06/2021

Декілька хвилин тому у Варшаві завершився фанастичний матч другого раунду особистого чемпіонату Європи з настільного тенісу в одиночному розряді між 22-річною представницею Львівщини Соломією Братейко (№189 світового рейтингу) і португалкою китайського походження, чемпіонкою Європейських ігор 2019 року, триразовою призеркою чемпіонатів Європи, учасницею Олімпійських ігор 2016 року Фу Ю (№55). З рахунком 4:3 перемогу здобула на 20 років старша за українку португальська тенісистка.

Львів’янка поступилася в першій партії 7:11, але виграла дві наступні – 14:12 і 11:9. В четвертій партії суперниця зрівняла рахунок (5:11), а в п’ятій Соломія знову вийшла вперед (12:10). Проте в кінці матчу нерви міцнішими виявились у португалки – 11:5, 11:7 і вона здобула путівку у третє коло змагань.

А Соломії Братейко можна тільки подякувати за неймовірну волю до перемоги, характер і за те, що дає бій визнаним у світі настільного тенісу авторитетам. Далі буде.