ОЛЕКСАНДРА ХОМЕНЕЦЬ ТА ОКСАНА ЧУДИК – ЧЕМПІОНКИ ЄВРОПИ СЕРЕД ЮНІОРОК!

01/07/2021

Блискуче сьогодні, 1 липня, відборолися на чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби серед юніорів, який триває у німецькому Дортмунді, представниці Львівщини. Наші дівчата здобули дві золоті і бронзову медалі, дуже впевнено перемігши своїх суперниць.

Спочатку чемпіонкою Європи у вазі до 55 кг стала 18-річна Олександра Хоменець, яка на туше перемогла суперницю з Угорщини. На шляху до фіналу львівська борчиня виявилась сильнішою за суперниць з Польщі (9:2), Румунії (8:2) і РФ (10:0).

А після неї золоту медаль у категорії до 68 кг здобула Оксана Чудик, якій 19 липня виповниться 20 років. У фіналі достроково (10:0) вона виграла у борчині з Німеччини. А перед цим Оксана перемогла польку (4:1) та білоруску (8:0).

І врешті бронзову медаль у вазі до 76 кг завоювала 17-річна Марія Орлевич, яка у малому фіналі достроково перемогла суперницю з Іспанії.