ЮЛІЯ КОРОСТИЛЬОВА – НАЙКРАЩА СПОРТСМЕНКА ЛЬВІВЩИНИ ЗА ПІДСУМКАМИ ЧЕРВНЯ-2021!

03/07/2021

Традиційне щомісячне голосування членів членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращою спортсменкою Львівщини за підсумками червня 2021 року майстра спорту України міжнародного класу з кульової стрільби Юлію Коростильову.

Юлія Коростильова – бронзова та срібна медалі ІІ етапу Кубку світу з кульової стрільби (стрільба з пневматичного пістолета на 10 м, особисто; стрільба з малокаліберного пістолета на 25 м, командна першість (А. Німець, Ю. Коростильова (Львів) Н. Шаманова (Полтава)) – Осієк, Хорватія, 22 червня – 3 липня 2021 р. + дві золоті медалі чемпіонату Європи з кульової стрільби (особисто у стрільбі з пневматичного пістолета з дистанції 10 метрів та серед змішаних команд у швидкострільній стрільбі з малокаліберного пістолета на дистанції 25 метрів (в парі з О.Петрівим (Львів) – Осієк, Хорватія, 20 травня – 7 червня 2021 р.

Незабаром відбудеться урочиста церемонія вшанування найкращої спортсменки та її тренерів Сергія Коростильова і Володимира Михайлова – найкращих тренерів Лвівщини за підсумками спортивного червня 2021 року.

Інші новини

ukУкраїнська