Підписано ще один меморандум про співпрацю!

26/07/2021

Голова Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області офіційно підписав угоду про співпрацю з Мар’яном Чорнієм – головою Ради арбітражних керуючих Львівської області, членом Комітету з питань банкрутства НААУ, перед початком товариського матчу з міні-футболу між командами Ради арбітражних керуючих та Господарського суду Львівської області.
Сторони офіційно закріпили свою співпрацю в Меморандумі, який укладено з метою популяризації і підвищення престижу спорту та здорового способу життя серед арбітражних керуючих Львівщини, зміцнення їх здоров’я та сприяння гармонійному розвитку фізичних і моральних якостей.

Сам товариський поєдинок було проведено за підтримки регіонального Відділення НОК України. Перший тайм гри закінчився з рахунком 3:1 на користь команди Господарського суду, але вже у другому таймі арбітражні керуючі вивели результат на нічию. Матч закінчився з рахунком 4:4.