«Lviv Olympic Space» зібрав поціновувачів спорту Львівщини

26/07/2021

Унікальну спеціально облаштовану фан-зону «Lviv Olympic Space» відкрили 23 липня і діятиме вона до закриття Олімпійських ігор (8 серпня). Щодня усі охочі можуть прийти та переглянути прямі трансляції змагань за участю українських спортсменів, побачити показові виступи від різних ДЮСШ Львова, випробувати свої сили у багатьох видах спорту та ще багато всього цікавого.
Відтак, особлива атмосфера із самого ранку 24 липня панувала на локації, адже жителі та гості міста зібралися підтримати львів’янина Павла Коростильова, який без проблем кваліфікувався у фінал зі стрільби з пістолета на 10 м серед чоловіків. На жаль, хлопець, зірвавши останній постріл, залишився за межею трійки призерів і став четвертим. Одразу після його виступу, його тренер та мама Валентина Коростильова дала ексклюзивний коментар, безпосередньо на локації.
Цього ж дня відвідувачі дружньо вболівали дзюдоїсту Дар`ю Білодід, яка виборола першу олімпійську медаль для України у Токіо, а 25 липня нестримно підтримували фехтувальника Ігора Рейзліна, який додав ще одну бронзу у скарбничку України.
Віримо, що цей спортивний простір з олімпійським духом для вболівальників збірної України допомагає змагатися українським спортсменам на Олімпійських іграх і вони відчувають цю дружню та палку підтримку аж у Токіо!

 

Нагадаємо, організаторами некомерційного облаштованого простору для вболівальників стали відділення Національного олімпійського комітету у Львівській області спільно з Управлінням спорту Львівської міської ради.
Інші новини

ukУкраїнська