Вероніка Марченко у «Lviv Olympic Space»!

04/08/2021

Титулована львів’янка зі стрільби з лука Вероніка Марченко, яка була у складі збірної України на Олімпійських іграх у Токіо-2020 вже повернулася додому і також одразу відвідала унікальний спортивний простір – олімпійську фан-зону «Lviv Olympic Space». Усі відвідувачі були приємно здивовані, побачивши спортсменку серед них і гучними аплодисментами зустрічали Вероніку.
Відтак, ведучі на сцені поговорили з дівчиною, розпитали про те, що вийшло, а що не вдалося на цій Олімпіаді, поговорили про атмосферу на самих Олімпійських іграх у Токіо, а також спортсменка поділилася планами на найближче майбутнє.
«Повернулася з настроєм нормальним, не скажу, що хорошим. Є до себе багато питань і є, над чим працювати далі, – зізнається Вероніка Марченко. –Вже на цих вихідних я їду на Чемпіонат України, де буде проходити відбір на Чемпіонат світу».
Також спортсменка відзначила те, що Львів – чи не єдине місто в Україні з таким простором для вболівальників, які підтримують олімпійську збірну: «Ідея зробити «Lviv Olympic Space» – супер! Мені надсилали звідси багато фотографій та відео і це було надзвичайно приємно. Це додавало ще більше сил та наснаги до роботи».
Після інтерв’ю журналістам, які також завітали до фан-зони, щоб зустріти Вероніку Марченко, вона залишилась, аби разом із іншими вболівальниками підтримати ще одну львів’янку – Аллу Черкасову (вільна боротьба), яка якраз виходила змагатися у бронзовому фіналі із олімпійською чемпіонкою з Японії. Це було фантастично! Емоції вирували не лише борцівському килимі, але й у фан-зоні, адже Аллі вдалося вирвати перемогу і здобути омріяну бронзу!

Інші новини

ukУкраїнська