У Львові дізнавалися більше про олімпійські та людські цінності

04/08/2021

Львівська унікальна олімпійська фан-зона «Lviv Olympic Space» щодня на час Олімпійських ігор у Токіо (23 липня – 8 серпня) гостинно зустрічає спортивну спільноту міста та усіх, хто любить спорт та цікавиться ним. Саме у цій спеціально облаштованій локації відбувся всеукраїнський освітній проєкт Національного олімпійського комітету #OlympicLab за модулем «Олімпійські та людські цінності», яке реалізувало Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області спільно із Управлінням спорту Львівської міської ради.
Більшістю учасників заходу стали вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи імені Дмитра Івановича Оббаріуса, у якій працює два відділення: дзюдо та легка атлетика. Також участь у ньому взяли усі охочі відвідувачі унікального спортивного простору у Львові.
Про головні принципи олімпізму, а саме про повагу, сміливість, дружбу та завзятість спілкувалися із директором ДЮСШ імені Дмитра Оббаріуса Сергієм Францовичем Пашковським та Тетяною Наказною – учасницею Олімпійських ігор 2000 року у сучасному п’ятиборстві. Окрім цього кандидати у майстри спорту із дзюдо Фляк Віталій та Бакуш Сергій, також продемонстрували на килимі майстер-клас та допомогли всім охочим спробувати технічні прийоми дзюдо.
Згодом кожен учасник заходу мав можливість взяти участь у вікторині, яку підготували організатори та отримати спеціальні подарунки, які підготувало Відділення НОК України у Львівській області.


Інші новини

ukУкраїнська