«Lviv Olympic Space» завершив свою роботу!

09/08/2021

Разом із закінченням Олімпійських ігор у Токіо-2020, завершив свою роботу і унікальний спортивний простір «Lviv Olympic Space», який функціонував у дворику Львівської міської ради увесь період Олімпійських ігор – з 23 липня до 8 серпня.
За ці 17 днів сотні та тисячі вболівальників – жителів та гостей міста Львова – мали змогу спробувати свої сили у різноманітних видах спорту та активностях, які представляли Дитячо-юнацькі спортивні школи міста, отримати класні подарунки, зустрітися із видатними постатями львівського та українського спорту, почути із перших вуст про перемоги чи невдачі спортсменів у прямих включеннях із Токіо, дізнатися більше про кіберспорт та його особливості, скуштувати смачнючі солодощі та морозиво на зонах фудкорту, придбати спортивні товари і, головне – просто прийти вболівати та підтримати українських спортсменів, які представляли нашу країну на цих Олімпійських іграх.
Ця фан-зона дала можливість РАЗОМ порадіти великим та малим перемогам українців на міжнародній арені. Тут були сльози радості та розпачу, зірвані голоси та така зарядженість, що олімпійці зізнавались, що відчували її аж у Японії.
Висловлюємо величезну подяку команді Управління спорту Львівської міської ради, яке спільно із Відділенням Національного олімпійського комітету України у Львівській області та з великою кількістю спонсорів успішно реалізувало таку ідею. Безмежно дякуємо кожному українському спортсмену за те, що ми мали за кого вболівати. І, звичайно, дякуємо кожному вболівальнику, який відвідав цей простір та віддавав свою шалену підтримку.
Із цієї Олімпіади до України летять 19 олімпійських медалей (1 золота, 6 срібних та 12 бронзових). З них – одна срібна та дві бронзові приїдуть до Львова. Ще 23 українці зупинились буквально за крок від п’єдесталу, посівши 4-6 місця у фінальних змаганнях. Україна завоювала місце у ТОП-20 серед 206 країн-учасниць за загальною кількістю здобутих нагород.
Друзі, дякуємо кожному!
Швидше, вище, сильніше – разом!
Інші новини

ukУкраїнська