Пізнаємо себе у рамках «Lviv Olympic Space»

09/08/2021

У заключний день Олімпійських ігор та останній день роботи львівської фан-зони «Lviv Olympic Space», Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області реалізувало всеукраїнський освітній проєкт Національного олімпійського комітету #OlympicLab. Напрямок «Розвиток/добробут – пізнай себе» було презентовано вихованцям Дитячо-юнацької спортивної школи №6 міста Львова та усім присутнім у цьому спортивному просторі.
Захід розпочався із енергійної розминки, яку провела Майстер спорту України з художньої гімнастики, чемпіонка області та Чемпіонату України серед школярів Пугач Анастасія. Згодом директорка ДЮСШ №6 Євгенія Косів усім детально розповіла про такий вид спорту, як спортивне орієнтування, які там є види дистанцій, та чого можна навчитися, якщо займатися саме спортивним орієнтуванням. Відтак, присутні дізнались, що саме у цьому виді спорту навчально-тренувальні заняття та змагання проводяться на свіжому повітрі у лісових масивах та паркових зонах, що сприяє зміцненню імунітету, а також розвиває ініціативність, спостережливість, увагу, зорову пам’ять, кмітливість, рішучість в прийнятті рішень, мислення.
Окрім цього, показові естафети зі спортивного орієнтування презентували вихованці ДЮСШ №6 – переможці та призери обласних та всеукраїнських змагань зі спортивного орієнтування.
Після цього усі охочі мали змогу спробувати свої сили у спортивному орієнтуванні на центральних вуличках міста Львова, зокрема на площі Ринок. Згодом – організатори підготували різноманітні завдання, конкурси та вікторину на кмітливість, спостережливість та зорову пам’ять.
На завершення, за участь та перемогу у конкурсах, учасники, переможці та призери отримали солодкі подарунки від ДЮСШ №6 та сувенірну продукцію від Відділення НОК України у Львівській області. Нагороджувала найкращих Майстер спорту міжнародного класу з художньої гімнастики, фіналістка Олімпійських ігор у Пекіні 2008 року – Віра Передирій.
Інші новини

ukУкраїнська