#OlympicLab завітав до 22 бібліотеки міста Львова

11/08/2021

Цього разу всеукраїнський освітній проєкт Національного олімпійського комітету #OlympicLab завітав до Дитячої бібліотеки-філії №22. Тут Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області реалізувало цей проект за модулем «Гендерна рівність у спорті».
Спочатку виконавчий директор Відділення НОК України в Львівській області, футбольна арбітриня всеукраїнських змагань Василина Чіх ознайомила усіх присутніх з історією розвитку Олімпійських ігор та політикою Міжнародного олімпійського комітету щодо дотримання гендерної рівності у спорті. Учасникам наголосили на тому, що багато видів спорту, які вважали суто чоловічими, сьогодні активно освоюють жінки. До таких належать футбол, хокей, регбі, веслування та інші.
Після цього усі мали змогу взяти участь у вікторині на олімпійську тематику та переглянути тематичний ролик про звитяги та історичні перемоги українських жінок на міжнародній арені у різних видах спорту.
Згодом через онлайн-платформу до заходу приєдналася Наталія Козачук, яка є унікальною спортсменкою, адже є членкинею національних збірних команд України одразу з двох видів спорту: хокей на льоду (основний воротар) та регбі-7. Дівчина розповіла про особливості обох видів спорту та поділася тим, що мріє потрапити і на літні, і на зимові Олімпійські гри.
На завершення, кожен учасник отримати спеціальний подарунок від Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області.
Інші новини

ukУкраїнська