СЕРГІЙ АТАМАНЕНКО – ЧЕМПІОН УКРАЇНИ ЗІ СТРІЛЬБИ З БЛОЧНОГО ЛУКА. СЕРГІЙ МАКАРЕВИЧ І ВЕРОНІКА МАРЧЕНКО – У ФІНАЛАХ З КЛАСИЧНОГО ЛУКА

12/08/2021

В Черкасах добігає кінця чемпіонат України зі стрільби з лука серед дорослих, присвячений 30-ій річниці Незалежності України. На центральному стадіоні Черкас змагаються спортсмени класичного та блочного лука.

Вже визначились переможці у блочному луці. Серед чоловіків львів’яни зайняли перші дві сходинки подіуму. Чемпіоном України став срібний призер Паралімпійських ігор 2000 року, Заслужений майстер спорту України, рекордсмен світу Сергій Атаманенко, який у фіналі переміг Сергія Кушнірука.

На провідних ролях львівські лучники і в змаганні з класичного (олімпійського) луку. За медалі у фіналах позмагаються одразу п’ятеро представників Львівщини.

Так, Сергій Макаревич побореться за “золото” із єдиним українським лучником – учасником Ігор-2020 в Токіо – сумчанином Олексієм Гунбіним. А Маркіян Івашко в матчі за “бронзу” зустрінеться з буковинцем Іваном Кожокарем.

У змаганнях жінок золоту медаль розіграють партнерки по збірній на олімпіаді в Токіо – львів’янка Вероніка Марченко та буковинка Лідія Січенікова. В матчі за третє місце зустрінуться дві львів’янки – Орися Дідич та Ольга Сенюк.

Завершиться чемпіонат України 13 серпня – цього дня пройдуть особисті фінали та матчі за “золото” у командах.

Інші новини

ukУкраїнська