Олімпійський куточок у дитячому таборі «Росинка» на Жовківщині

13/08/2021

Цими днями в межах Всеукраїнських акцій Національного олімпійського комітету України «Олімпійська літо» та «Олімпійський куточок» було передано комплект унікальної літератури олімпійської тематики дитячому оздоровчому табору «Росинка, що ось уже 45 років поспіль діє на Жовківщині Львівської області.
В гості до майже 200 учнів серпневої зміни завітала численна делегація відділення НОК України у Львівській області – голова обласного осередку Юрій Турянський, його заступник Юрій Майборода, голова регіонального відділення Олімпійської Академії Оксана Вацеба, стипендіат НОК України Наталія Козачук та виконавча директор відділення Василина Чіх.
Під час урочистої церемонії представники олімпійського активу розповіли про сучасні успіхи олімпійців Львівщини та про славні сторінки історії західноукраїнського спорту, а директор табору Лука Павлюк разом з вихователями поінформував про чимало корисних справ вихованців табору, про спортивні гуртки, які діють в таборі та про перші спортивні успіхи їх вихованціву волейболі, баскетболі, футболі, велоспорті, шахах. А в таборі мають змогу безкоштовно відпочивати, оздоровлюватися та набиратися перших спортивних навичок діти-сироти і діти позбавлені батьківської опіки, діти з малозабезпечених сімей Жовківщини, призери районних та обласних олімпіад.
А самі діти з непідробним захопленням і нетерпінням очікували на можливість самостійно погортати й прочитати цікаві книги, енциклопедії, брошури, часописи про олімпійський рух та олімпійську спадщину.
Віриться що «Олімпійський куточок» у «Росинці» матиме чимало свої щирих прихильників, а відтак і прихильників спорту й здорового способу життя.Інші новини

ukУкраїнська