#OlympicLab у Креативній Міжнародній Дитячій Школі!

24/09/2021

Цього разу Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області завітало з Всеукраїнським спортивно-інтерактивним заходом серед дітей та молоді # OlympicLab до Креативної Міжнародної Дитячої Школи. Саме тут в спортивному залі проходять тренування із цікавого виду спорту, який все більше починає розвиватися в Україні – флорболу. Саме із юними флорболістами говорили про гендерну рівність у спорті.
Невипадково запрошеним гостем була Наталія Козачук – основний воротар національної збірної України з хокею, адже саме цей вид спорту є максимально споріднений із флорболом. Спортсменка розказала, чому обрала саме хокей тоді, коли це вважалося зовсім чоловічим видом спорту, зізналася, що у своїй тренувальній групі, коли вона лише починала, була єдиною дівчиною серед хлопців та розповіла про свою спортивну кар’єру хокейного воротаря. Згодом у змішаній групі флорболістів діти ділилися своїми розповідями про те, чому вони обрали саме цей вид спорту і за що найбільше його люблять.
Тоді Наталя Козачук провела активну розминку, де показала різні секретні вправи, якими розігріваються хокейні воротарі перед кожною грою. Після цього, тренер флорбольного клубу «Лемберг», гравець Вищої Ліги України з флорболу, рефері міжнародного рівня у цьому виді спорту ВолодАр Ілик провів майстер-клас та відкрите тренування із флорболу.
Тільки сильнішими та з новими емоціями завершили тренування юні спортсмени, а за свої старання, активні запитання до гості та розповіді про себе, кожен на згадку про такий чудовий захід отримав брендований подарунок від Львівського олімпійського осередку.

Інші новини

ukУкраїнська