Активні естафети, море емоцій та багато селфі: так минув «Олімпійській урок» у Рава Руській, що на Львівщині!

11/10/2021

Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області продовжує реалізовувати Всеукраїнський проект Національного олімпійського комітету України «Олімпійський урок». Цьогорічне гасло проєкту «Спорт – це круто». І саме цю тезу сьогодні доводили учням Рава Руської школи №1 львівські спортсмени Руслан Телібаєв – майстер спорту України зі

змішаних єдиноборств, бронзовий призер Кубку світу 2021, та Наталія Козачук – член національних збірних України з хокею на льоду та регбі-7.
Спочатку гості завітали у 5-ті, 7-мі та 8-мі класи, де розповіли про себе, як прийшли у великий спорт, коли почали займатися своїми видами та надихнули учнів ставити собі цілі і впевнено крокувати до них. Руслан Телібаєв продемонстрував бронзову медаль, яку зовсім нещодавно привіз із Кубку світу з чеської Праги та посвідчення майстра спорту України зі змішаних єдиноборств. Діти були у захваті від того, що можуть потримати у руках таку цінну річ, сфотографуватися з нею та просто побачити на власні очі.
Далі усі перейшли на спортивний майданчик, де у різноманітних естафетах визначали кращого серед 9-тих, 10-ого та 11-ого класів, які організував Юрій Горечко – вчитель фізкультури у школі № 1. Ба більше, у останніх етапах разом із учнями взяли участь сам Руслан Телібаєв і Василина Чіх – виконавчий директор регіонального львівського олімпійського осередку, які очолили команди. Відтак, відзмагавшись, таки визначили найсильнішого, однак спеціальні подарунки від Відділення НОКу отримали усі учасники «Олімпійського уроку».
На завершення була спільна світлина, а також дуже багато селфі з гостями – знаними львівськими спортсменами.

 

Інші новини

ukУкраїнська