Учні Замочківського ЗСО взяли участь в «Олімпійському уроці»

11/10/2021

Всеукраїнський проект Національного олімпійського комітету України «Олімпійський урок» продовжує мандрувати Львівщиною. Цього разу Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області завітало до Жовківської територіальної громади, з якою зовсім нещодавно було підписано меморандум про співпрацю та партнерство. Отож перші плоди цієї співпраці мали змогу збирати учні Замочівського ЗСО.
Близько 60 дітей на свіжому повітрі мали змогу поспілкуватися з львівськими зірками спорту: майстром спорту зі змішаних єдиноборств, срібним призером Чемпіонату України та бронзовим призером Кубку світу – Русланом Телібаєвим, а також зі стипендіаткою Відділення НОК, членом збірних України одразу з двох видів спорту: регбі-7 та хокей на льоду (основний воротар). Діти радо ставили запитання до гостей, а за найцікавіші –отримували подарунки від регіонального олімпійського осередку.
Після такого активного діалогу, Руслан Телібаєв провів майстер-клас із бойового мистецтва, показав основні прийоми з боксу та різноманітні захвати. У цій фізичній активності мали взяти змогу лише декілька хлопців, поки всі інші спостерігали. Однак після цього абсолютно усі мали змогу порухатися під час розминки з Наталею Козачук. Далі учнів очікували веселі естафети, які організував вчитель із фізичного виховання Богдан Цюпка, де діти змагалися і між собою, і проти львівських спортсменів, де також усіх очікували оригінальні подарунки. Окрім цього, присутні мали змогу перевірити свої знання в олімпійській вікторині.
На завершення Начальник відділу освіти Жовківської міської ради, який також був на «Олімпійському уроку» урочисто вручив виконавчому директору Відділення Василині Чіх спеціальну подяку Відділенню НОК у Львівській області «за активну співпрацю з навчальними закладами територіальної громади, висококваліфіковану взаємодопомогу у вихованні свідомого, громадсько-активного та відповідального підростаючого покоління та з нагоди Дня фізичної культури та спорту»,а також відзначили вчителя фізкультури Богдана Богдановича Цюпку.

 

Інші новини

ukУкраїнська