«Олімпійський урок» для дітей військовослужбовців 80-ої окремої десантно-штурмової бригади!

11/10/2021

Нещодавно військовослужбовці 80-ої окремої десантно-штурмової бригади повернулися до Львова із зони проведення ООC, де провели майже цілий рік. Тому для них організували «День сім`ї» на території частини, де і дислокується 80-та бригада. Десантники мали змогу провести дозвілля з їхньою головною опорою та підтримкою – дружинами та дітьми.
У той час, допоки батьки отримували задоволення від виступів Христини Панасюк, фронтмена гурту «Тінь сонця» Сергія Василюка та талановитих учнів Львівської державної хореографічної школи, діти розважалися з аніматорами, об’їдалися солодощами та бешкетували на гірках та батутах. А головною окрасою вечора для діток став «Олімпійський урок», який підготувало Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області.
Спочатку голова Відділення Юрій Турянський коротко познайомив із діяльністю львівського осередку. А справжнім сюрпризом для діток стали запрошені гості спортивного заходу – найсильніша людина України Павло Кордіяка та член одразу двох (!) збірних команд України з хокею на льоду та регбі-7 Наталія Козачук.
Разом із допомогою аніматорів було проведено справжню олімпійську розминку, а наостанок майже 250 діток, які взяли участь в заході отримали спеціальні подарунки від львівського Відділення, які вручили їм зіркові гості.


Інші новини

ukУкраїнська