У ЛЬВІВСЬКОМУ КОЛЕДЖІ СПОРТУ ТРИВАЮТЬ ЗАХОДИ «ОЛІМПІЙСЬКОГО ТИЖНЯ»

11/10/2021

20 вересня 2021 року студенти КЗ Львівської обласної ради «Львівський фаховий коледж спорту», який цьогоріч відзначає своє 50-річчя, взяли участь у цікавому та пізнавальному заході за програмою Всеукраїнської акції НОК України «Олімпійський тиждень». Зокрема, за підтримки відділення Національного Олімпійського комітету України у Львівській області, Львівського дитячого центру туризму, спорту і екскурсій та кафедри олімпійської освіти Львівського державного університету фізичної культури, студенти Львівського фахового спортколеджу взяли участь в презентації популярного видання про визначну постать в історії українського спорту та олімпійського руху – проф. Івана Боберського, якого ще за життя називали «Батьком українського тіловиховання».
Модераторами зустрічі виступили заступниця директора коледжу, голова регіонального осередку Олімпійської Академії України проф. Оксана Вацеба, науковці ЛДУФК імені Івана Боберського: доктор історичних наук Андрій Сова та доцент Олена Падовська, а також директор дитячого центру туризму, спорту та екскурсій МЖК-1 Микола Кушнір. Символічно, коли повсюдно в Україні в межах акції НОК України «Олімпійський тиждень», популяризується спорт, олімпійський рух та цінності здорового способу життя, провідні молоді спортсмени Львова, більшість яких представлені у складах національних збірних команд України з олімпійських видів спорту, мали змогу познайомитися з життєвим шляхом та творчим здобутком видатного галичанина, спортивного педагога, громадського та військово-політичного діяча, журналіста, видавця, фотографа, архівіста, мецената, й насамперед палкого патріота України, ім’я якого сьогодні носить провідний спеціалізований ВНЗ Львова – Львівський державний університет фізичної культури, загальноосвітня школа в с. Доброгостові – на його малій батьківщині та дитячо-юнацька спортивна школа у м. Дрогобичі.
На завершення такої зустрічі студенти спортколеджу взяли участь у спортивно-історичній вікторині, переможці якої – Ксенія Зінчук (кульова стрільба), Олександра Горлова (сучасне п’ятиборство), Володимир Кондратенко (велоспорт) та Аліса Коротаєва (веслування) – отримали пам’ятні листівки та олімпійські сувеніри.

 

Інші новини

ukУкраїнська