Олімпійський куток у публічній бібліотеці Турківської міської ради!

12/10/2021

Цього разу великий набір літератури олімпійської та спортивної тематики у межах проєкту Національного олімпійського комітету України «Олімпійський куточок» з ініціативи Відділення НОК України у Львівській області було передано у публічну бібліотеку Турківської міської ради.
Зокрема Директор цієї бібліотеки Ганна Семків зазначила: «Людей, які люблять спорт у нашому районі – немало. Щоправда книг – не так багато, як хочеться. У нашій громаді – 24 бібліотеки. Віримо, що розпочнемо формування таких гарних олімпійських куточків із центральної. Головне – мати такі книги і вже будь-який читач зможе їх взяти на користування». Також вона підкреслила, що бібліотечний фонд зараз оновився майже на 60% та подякувала голові Відділення Юрію Турянському за те, що львівський олімпійський осередок долучився до такої справи.
Віримо, що мешканці Турківщини із книг почерпнуть ще більше відомостей про сучасний олімпійський процес в Україні, а тексти видань знайдуть відгук у серцях не тільки дорослого та свідомого населення, але й діток – майбутнього нашої країни.

Інші новини

ukУкраїнська