«Олімпійським уроком «#BeActive» відкрили Єропейський тиждень спорту у Львові

12/10/2021

Сьогодні 23 вересня офіційне відкриття «Європейського тижня спорту», який вже 7 рік поспіль проводять у всіх країнах Європи за ініціативи Європейської комісії з питань освіти, культури, молоді і спорту під гаслом #BeActive. Мета цієї ініціативи – залучити громадськість різного віку і фізичних можливостей до занять спортом, активного й здорового способу життя. Україна також долучилася до цієї ініціативи. Цього року в рамках Європейського тижня спорту по всій країні проводять Олімпійські уроки #BeActive. Національним координатором Європейського тижня спорту в Україні є Національний олімпійський комітет України, який вже 4 рік поспіль успішно реалізує цей проект.
Отож масштабний «Олімпійський урок «#BeActive» у 98-ій школі міста Львова було проведено для більше півтори сотні учнів 4-6 класів. Разом із виконавчою директоркою Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області Василиною Чіх, урок провів також відомий львівський боксер – Олександр Гриців. Він – майстер спорту України з боксу, віце-чемпіон Європи, неодноразовий чемпіон та призер Чемпіонатів України. Активність школярів – просто вражала, адже відколи Олександр взяв до рук мікрофон, йому посипалися безліч запитань від дітей про спортивну кар’єру, особисте життя, плани, мрії та цілі на майбутнє. Спортсмен дуже відверто та щиро відповідав на запитання, що ще більше притягувало діток.
Після цього, «Олімпійською вікториною» було перевірено знання учнів. І тут висновок один: школярі знають та цікавляться олімпійським рухом, його зародженням та сучасним його станом в Україні. За кожну правильну відповідь – гарантований подарунок.
І на завершення – також брендовані подарунки та сувеніри від регіонального Львівського осередку отримав кожен учасник заходу. Усі діти пообіцяли спортсмену, що вони обов’язково і надалі будуть такими ж активними, як і на цій зустрічі. Після загального спільного фото діти ще довго не хотіли відпускати Олександра Гриціва: робили з ним спільні світлини, просили про автографи та просто спілкувались. Із впевненістю можна сказати, «Олімпійський урок «#BeActive» у 98-ій школі міста Львова вдався на славу!

Інші новини

ukУкраїнська