«Олімпійський урок» крокує громадами Львівщини

12/10/2021

Зовсім нещодавно було підписано меморандум про партнерство та співпрацю між Відділенням Національного олімпійського комітету України у Львівській області та Турківською міською радою, а школярі Загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів Турківської міської ради вже мали можливість пожинати плоди такої співпраці.
Саме для дітей із секцій настільного тенісу та волейболу було проведено «Олімпійський урок», який вступним словом розпочав голова Львівського Відділення Юрій Турянський. Згодом він передав слово Наталії Козачук – стипендіатці Відділення, члену національних збірних команд України із двох видів спорту: регбі-7 та хокею на льоду. Про хокей відомо практично усім, а що ж таке регбі, які воно має підвиди та яке саме регбі є олімпійським, Наталя охоче розповіла усім присутнім. Також вона познайомила всіх зі своєю спортивною кар’єрою, поділилася про найболючіше для кожного спортсмена – пережиті травми та розповіла про тренерський досвід, якого вона зараз набуває у львівському Клубі ігрових видів спорту.
Згодом вона провела активну розминку та змусила виконувати вправи навіть тих, хто просто прийшов подивитися на гостей зі Львова і не збирався ставати учасником «Олімпійського уроку». Добре розім’явшись, школярі різного віку продемонстрували показові тренування зі своїх видів спорту. Тенісисти навіть пробували поспарингувати із гостями та показали їм секретні прийоми, завдяки яким вдається часто вигравати у суперників. Після цього усю свою майстерність показали волейболісти.
Кожному активному учаснику заходу за старання та наполегливість було вручено спеціальні подарунки від львівського осередку Національного олімпійського комітету. Відтак усі стали до спільної фотографії на пам’ять, а представники Відділення пообіцяли ще обов’язково приїхати у славетний Турківський край з іншими проєктами НОК України.

Інші новини

ukУкраїнська