У Львові триває Європейський тиждень спорту #BeActive

12/10/2021

23 вересня в Україні успішно стартував Європейський тиждень спорту. Відтак у Львові також активно проводять «Олімпійський урок #BeActive». Один із таких завітав до школи №72, що у Сихівському районі міста Львова.
Гостею спортивного свята для дітей четвертих класів школи стала щира та відкрита львівська легкоатлетка, яка спеціалізується на бігу на середні дистанції (800 та 1500 м) – Орися Дем`янюк. Вона – майстер спорту України, багаторазова чемпіонка та призерка України у індивідуальних та командних змаганнях, учасниця Чемпіонатів Європи з кросу і в приміщенні.
Прихід саме Орисі до школярів – це порція мотивації та віри в себе, адже вона настільки щиро та правдиво розповідала про спорт, поставлені цілі та їх досягнення, що не залишилось жодного байдужого дитячого серця до занять спортом. Учні обіцяли спортсменці, що збільшать або взагалі розпочнуть фізичні активності у своєму житті, особливо після класної та активної розминки, яку провела легкоатлетка для діток. Після того, як четвертокласники розім’яли усе своє тіло, прийшов час прокачати і розум. Олімпійською вікториною перевірили та збагатили знання учнів, а за кожну правильну відповідь учасники мали змогу отримати брендовану футболку #BeActive.
Наостанок також усіх учасників заходу очікували цікаві подарунки, які підготувало Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

Інші новини

ukУкраїнська