#BeActive з юними спортсменами Львівського коледжу спорту

12/10/2021

24 вересня 2021 року за підтримки відділення НОК України у Львівській області та керівництва Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський фаховий коледжу спорту» відбулася цікава дискусія про спорт під гаслом #BeActive / Будь активним! в межах програми Європейського тижня спорту та Всеукраїнського олімпійського тижня за участю юних спортсменів – вихованців відділень боксу, вільної боротьби, гандболу, велоспорту, санного спорту, фехтування.
Ведуча заходу – заступниця директора коледжу й голова регіонального відділення Олімпійської Академії України проф. Оксана Вацеба наголосила на ролі та значенні Ігор XXXII Олімпіади в Токіо для світового олімпійського руху, олімпійських здобутках спортсменів України та Львова, розповіла про ініціативу Європейської комісії щодо популяризації спорту та фізичної активності на континенті.
Відтак школярі разом з вихователями коледжу взяли участь в олімпійській вікторині та дискутували про значення спорту для кожної людини, створивши по одному слову своєрідний «словесний портрет спорту». На думку учнів 7-10 класів спорт це: «Життя, здоров’я, щастя, єднання людей, сім’я, красива фігура, сила, високі нагороди, розвиток, кар’єра, майбутнє».
А наприкінці дискусії та Олімпійського уроку #BeActive на учасників чекали тематичні щоденники, футболки та сувеніри від НОК України й найголовніше переконання: що спорт є важливою складовою повсякденного життя!

 

Інші новини

ukУкраїнська