Відкрите тренування #BeActive з юними львівськими стрибунами у воду

12/10/2021

26 вересня 2021 року за сприяння відділення НОК України у Львівській області та підтримки обласної федерації стрибків у воду у плавальному басейні НУ «Львівська Політехніка» відбулося відкрите тренування юних стрибунів у воду під гаслом #BeActive / Будь активним!
Очільниця обласної федерації та заступниця голови–відповідальна секретар відділення НОК України у Львівській області Оксана Вацеба разом із тренерами юних спортсменів Дмитром Адамчуком та Уляною Кавійчик розповіли про олімпійську символіку, цінності олімпійського руху та про заходи Європейського тижня спорту і Всеукраїнського олімпійського уроку.
Відтак найкращі юні львівські стрибуни у воду демонстрували свої уміння та технічні навики у своєму улюбленому олімпійському виді спорту – стрибках у воду, який має у Львові чудові традиції й, віриться, успішне майбутнє.
Після завершення по справжньому святкового тренувального заняття усі його учасники отримали подарунки від НОК України: футболки, олімпійські щоденники й розклади, спеціальні сертифікати.

 

Інші новини

ukУкраїнська