Підписано ще одну угоду про взаємодію та партнерство!

12/10/2021

В межах реалізації національної реформи децентралізації й на підставі Меморандуму про взаємодію та співробітництво між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» та Національним олімпійським комітетом України, що було підписано наприкінці листопада 2020 року в столиці України за участю С. Бубки та О. Корінного, Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області продовжує укладати угоди про взаємодію та партнерство. Цього разу такий меморандум уклали з Бродівською міською радою в особі міського голови Анатолія Белея.
Підсисуючи меморандум, голова Відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський зазначив, що Бродівщина – надзвичайно спортивний край і завжди є активним учасником різноманітних спортивних змагань не лише області. Він запевнив, що це об’єднання зусиль відбувається задля розвитку масової фізичної культури та спорту, залучення різних груп населення до ведення здорового способу життя та систематичних занять спортом, пропаганди олімпійських цінностей, збереження та примноження спортивних традицій та олімпійської спадщини регіону. Окрім цього він урочисто передав Бродівській громаді олімпійський прапор, який майорітиме у місті вже зовсім скоро, під час проведення різноманітних важливих спортивних змагань.
«Ми дуже вдячні нашому Львівському олімпійському осередку за таку ініціативу і будемо старатися виправдати цей олімпійський прапор! – зазначила Мар`яна Родін – начальниця Відділу культури, туризму, молі та спорту Бродівської міської ради. – В нас вже є хороший досвід у житті спорту громади, ми маємо ким пишатися, адже в громаді є досить активні спортсмени від дітей до людей зрілого віку. Ми будемо старатися всіляко демонструвати свою активність, долучатися до різноманітних акцій і найголовніше – це те, що ми маємо, з ким працювати!» – підсумувала вона.
Начальник обласного управління Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович вказав: «Бродівщина завжди в авангарді спортивного руху. Ми маємо тісну співпрацю з шкільним спортом у місті Броди. Я сподіваюся, що пандемія минеться і ми усі разом повноцінно зможемо відродити і усі ті заходи, які культивує Відділення НОК України, і будемо створювати нові проекти у Бродах та на території громади».
Також на підписанні були присутні заступниця бродівського міського голови Ірина Олеха, заступниця голови–відповідальна секретар відділення НОК України у Львівській області, голова регіонального відділення Олімпійської Академії Україн Оксана Вацеба, виконавча директор відділення НОК України у Львівській області Василина Чіх, заступниця начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту Наталія Гудима, провідний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту, депутат Бродівської міської ради, керівник ГО «Львівська обласна федерація кіокушин-кан-карате-до», арбітр міжнародної категорії Михайло Чунгін.

Інші новини

ukУкраїнська