Студенти Львівського коледжу спорту дискутували про підсумки Токіо-2020

12/10/2021

В межах заходів за проектом НОК України «Олімпійський тиждень» та акції #BeActive у рамках Європейського тижня спорту у Львівському коледжі спорту відбулася навчальна гра за участю студентів 3 курсу – модель сесії МОК за темою «Основні підсумки Ігор XXXIII Олімпіади в Токіо-2020 та виклики олімпійського спорту майбутнього».
Під керівництвом викладача навчальної дисципліни «Історія фізичної культури і спорту», керівника регіонального відділення Олімпійської Академії України проф. Оксани Вацеби, студенти-третьокурсники найкращого в Україні коледжу спорту, який цьогоріч відзначає свій 50-річний ювілей, підготували свої виступи за різними аспектами сучасного олімпійського руху, аналізуючи окремі питання підсумків Оліміпади-2020 в столиці Японії: програма змагань, учасники змагань, церемонії відкриття та закриття Ігор, неофіційний командний залік, результати в окремих видах олімпійської програми, дотримання протиепідемічних заходів, особливості діяльності Олімпійського селища, медичний супровід, харчування спортсменів, роль волонтерів, а також про виступ національної олімпійської збірної команди України.
Доповіді, які підготували молоді спортсмени, більшість з яких є членами національних збірних команд з олімпійських видів спорту, а це зокрема: майстри спорту Андрій Чекмак, Дарина Мацола, Тетяна Заяц, кандидат у майстри спорту Юрій Білик, (вільна боротьба), майстер спорту Андрій Ганзін (велосипедний спорт), кандидати у майстри спорту Павло Семенюк, Максим Караїм, Руслан Реган, Назар Боруцький (легка атлетика), кандидат у майстри спорту Володимир Булачек (водне поло), дали змогу визначити ключові питання та виклики для олімпійського спорту на наступний олімпійський цикл. Ведуча сесії – важкоатлета Маргарита Закашевська, яка виконувала функції президента МОК, ефективно керувала загальним процесом й зуміла підсумувати проведену студентами підготовчу роботу.
На завершення навчальної гри студенти підтримали заяву за підсумками спільного засідання Антуражної комісії та Комісії атлетів НОК України підсумків виступу олімпійської збірної команди України в Токіо-2020 та провели навчальну підсумкову прес-конференцію. А на добру згадку усі учасники навчальної гри – модель сесії МОК отримали подарунки від відділення Національного Олімпійського комітету України у Львівській області.

 

Інші новини

ukУкраїнська