Регіональний львівський олімпійський осередок продовжує підписувати меморандуми про співпрацю з територіальними громадами!

13/10/2021

Цими днями Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області підписало ще одну угоду з територіальною громадою. Цього разу меморандум про об’єднання зусиль задля розвитку масової фізичної культури та спорту голова Відділення Юрій Турянський підписав із головою Сокальської міської ради Сергієм Касяном.
Сторони обговорили плани та бачення на подальші спільні дії, визначили пріоритетні напрями, які укладуть підґрунтя для спільної результативної роботи і позитивних змін, які мають відбутися завдяки плідній співпраці вже у найближчий час. Меморандум було підписано, усвідомлюючи необхідність пропаганди олімпійських цінностей, збереження та примноження спортивних традицій, сприяння розвитку спортивної інфраструктури та олімпійських видів спорту, залучення різних груп населення до систематичних занять спортом та ведення здорового способу життя.
Окрім підписання угоди, Юрій Турянський урочисто передав громаді «Олімпійський куток» – набір книг олімпійської тематики, з яких можна черпати багато цікавинок про український та світовий спорт, зануритись в його історію та збагатись знаннями про досягнення минулих поколінь на благо своєї держави.
Нагадаємо, що це вже 11-та угода про взаємодію та співпрацю, яку регіональне Відділення підписало з територіальними громадами у 2021 році.

 

Інші новини

ukУкраїнська