Ще один Олімпійський урок на Львівщині!

13/10/2021

Напередодні Дня захисників і захисниць України та Дня козацтва, у СЗШ №31 міста Львова відбувся Олімпійський урок у форматі «Козацьких забав», які провели вчителі фізкультури, за підтримки Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області.
У змаганнях взяли участь 3 команди школи: 9-А, 9-Б та 9-В клас, які складалися з 6 учасників. Усі решта учнів цих класів були неабиякою підтримкою для своїх однокласників та своїми оплесками та гаслами надихали їх перевершувати самих себе.
Отож визначали найсильнішу команду серед 9-их класів у різноманітних змаганнях, зокрема у підтягування на турніку, перетягуванні канату, конкурсі «стрибки у мішках» та естафетах, які включали етапи бігу з тенісними та баскетбольними м’ячами, стрибки зі скакалкою та волейбольну гру.
Відтак, за підсумками усіх конкурсів та одноголосним рішенням суддівської колегії, до якої увійшли директорка школи, член національної збірної з регбі-7 та хокею на льоду Наталія Козачук та виконавча директорка Відділення НОК у Львівській області Василина Чіх, перемогу здобули учні 9-А класу. Другими стали учні 9-Б класу, а на третю сходинку піднялися 9-В клас.
Кожній команді було вручено спортивний інвентар від регіонального олімпійського осередку – баскетбольний, волейбольний та футбольний м’ячі, а кожен учасник змагань отримав брендовану футболку. Також дирекція школи нагородила команди дипломами і підготувала справжній козацький подарунок – смачнючі вареники.
Ситі, щасливі та натхненні учасники та глядачі вкотре переконалися, що спорт – це круто і він – об’єднує!

Інші новини

ukУкраїнська