«Олімпійський тиждень» у Львівському спортколеджі завершився тестуваннями із загальної фізичної підготовленості

18/10/2021

Цими днями, на завершення заходів «Олімпійського тижня-2021»вКЗ ЛОР «Львівський фаховий коледж спорту»у святковій змагальній атмосфері вихованці усіх спортивних відділень визначали кращих з-поміж себе у контрольних нормативах на швидкість, силу, витривалість. Участь у змаганнях із загальної фізичної підготовленості нальвівському стадіоні облорганізаціїФСТ «Динамо» взяли майже 200 учнів та студентів – серед яких юні спортсмени, які тільки починають свій шлях у великому спорті, та вже титуловані українські атлети, серед яких і другокурсниця Олександра Хоменець, котра 5 жовтня ц.р. стала бронзовою призеркоючемпіонату світу з боротьби серед жінок у місті Осло (Норвегія).
Заступниця директора коледжу, відповідальна секретар відділення НОК України у Львівській області Оксана Вацеба у вітальному слові зазначила, що традиційно початок навчального року у Львівському спортколеджі, який цьогоріч відзначає своє 50-річчя, розпочинається низкою заходів за проєктами НОК України й вітаннями до Дня вчителя та працівника освіти.
Після спільно проведеної й емоційно забарвленої розминки, яку провели методист Тетяна Стрижик та вчителі зі спорту Анастасія Дорожівська й Зорян Шевадзуцький, суддівська колегія визначила рівень фізичної підготовленості у таких контрольних вправах: біг на 100 метрів та на 60метрів, підтягування на поперечині, стрибки у довжину з місця, згинання й розгинання рук в упорі лежачи. Медалі розігрували серед хлопців та дівчат окремо у двох вікових групах: 7-9 класи та 10-11 класи й І-ІІІ курси.
Відтак, найкраще в училищі долають спринтерські дистанції: Софія Гіщак (гандбол), Святослав Стахурський (сучасне п’ятиборство), Єлизавета Чорна (легка атлетика), Сергій Костишин (вільна боротьба); стрибають у довжину з місця: Марко Хитрий (водне поло), який продемонстрував найкращий результат за усі попередні роки (276 см), Домініка Петрусь (фехтування), Альбіна Клєфас (вільна боротьба), Віталій Дрозд (сучасне п’ятиборство), Вікторія Майстренко (легка атлетика); відтискаються: Вероніка Павліченко (вільна боротьба), Олександра Горлова (сучасне п’ятиборство); підтягуються на перекладині Євген Дідковський (бокс), Тимур Галушка (вільна боротьба). Переможці змагань відзначені грамотами і медалями коледжу та отримали подарунки від відділення НОК України у Львівській області.
Змаганняна визначення рівня фізичної підготовленості учнів і студентів коледжу, відбувалися в рамках «Олімпійського тижня» й присвячувалися Дню працівника освіти та проводилися на виконання постанови Кабінету Міністрів від 9.12.2015 року №1045 «Про затвердження порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України», наказу Міністерства молоді та спорту України від 15.12.2016 №4665 «Про затвердження тестів і нормативів для проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України».

Інші новини

ukУкраїнська