Пізнавали олімпійські та людські цінності з 5-класниками 31 школи міста Львова!

20/10/2021

Нещодавно Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей та молоді #OlympicLab за модулем «Олімпійські та людські цінності» завітав до СЗШ міста Льова №31. Саме учні 5-го класу школи роздумували над цією темою разом зі стипендіаткою НОК, членом національних збірних України з регбі-7 та хокею на льоду Наталею Козачук.
Спочатку вона розповіла про свій спортивний шлях, як так сталося, що не змогла вибрати єдиного виду спорту і є професіоналом одразу у двох, поділилася своїми найбільшими спортивними мріями та розказала про неприємні ситуації, які траплялися на її життєвій дорозі. Однак спортсменка наголосила на тому, що як би там не було і що б не ставалося, вона завжди дотримується людських цінностей і це їй дуже допомагає в житті.
Згодом учні поділилися думками про те, якими цінностями важливо володіти, щоб ставати чемпіонами. Після цього, виконавча директорка Відділення Національного олімпійського комітету у Львівській області презентували відео, із яких присутні поглибили свої знання про олімпійські цінності та зрозуміли, що вони є життєво необхідними для того, щоб отримати результат із будь-якої справи, якою займаєшся.
Наприкінці заходу усі учні отримали пам’ятні подарунки від Відділення НОК України у Львівській області, які вручила їм запрошена спортсменка. Подія завершилася спільною фотосесією та яскравими емоціями від побаченого та почутого.

Інші новини

ukУкраїнська