Олімпійський куточок у ще одній бібліотеці Львова!

26/11/2021

Напередодні Всеукраїнського дня добрих справ, Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області, вирішило також стати амбасадором добра. З цієї нагоди, у Дитячій бібліотеці-філії №22 з’явився великий Олімпійський куточок. Окрім набору книг на олімпійську тематику, до бібліотеки також було передано олімпійські щоденники, ручки, блокноти та інші можливі ресурси, які допоможуть для існування бібліотеки.
Як зауважила виконавча директорка Відділення, Василина Чіх — книга завжди буде неабиякою цінністю, джерелом знань, справжнім порадником для дитини, а книги про спорт та олімпізм завжди надихають та вчать впевнено йти до своєї життєвої мети. І, як відомо, книги — це маяки в окені часу і ті, хто їх читають, завжди будуть керувати тими, що дивляться телевізор.
Щиро сподіваємося, що «Олімпійський куточок» у Дитячій бібліотеці постійно слугуватиме активній популяризації спорту, олімпійських цінностей, здорового способу життя серед дітей та підлітків й розвитку олімпійського руху, а зі свого боку, можемо запевнити, що він щоразу буде поповнюватися новими виданнями.

Інші новини

ukУкраїнська