«Олімпійська мрія» для динамівських спортивних шкіл Львівщини

29/12/2021

Відповідно до нового проєкту Національного олімпійського комітету України «Олімпійська мрія» ДЮСШ Львівщини продовжують отримувати спортивні подарунки. Цього разу заступниця голови відділення НОК України у Львівській області Оксана Вацеба завітала до спортивних шкіл обласної організації ФСТ «Динамо» України, які культивують десять олімпійських видів спорту, більшість з яких є пріоритетними для Львівщини.
Комплекти, які складаються з волейбольного, баскетбольного та двох футбольних м’ячів отримали керівники КДЮСШ «Атлет» (директор Віктор Нікулін), КДЮСШ «Здоров’я» (директор Олена Єресько) та ДЮСШ з гірськолижного спорту (директор Юрій Стрижик).
Своєрідною подякою за турботу про ДЮСШ, стало справжнє зимове спортивне свято, організоване головою обласної федерації зимових видів спорту й директором динамівської гірськолижної спортивної школи Юрієм Стріжиком. Усі присутні – керівники й тренери ДЮСШ Львівської обласної організації ФСТ «Динамо» України, численні батьки з великим захопленням та задоволенням спостерігали за першими стартами юних гірськолижників, наймолодшому з яких виповнилося три роки. А подарунками для юнаків та дівчат, які змагалися у двох вікових групах на території динамівської ДЮСШ з гірськолижного спорту у мальовничому парку Львова «Знесіння», виявилися олімпійські щоденники, браслетики й тематичні футболки від НОК України, а також солодощі від обласної динамівської організації.
Як зазначила гостя справжнього зимового свята – уславлена українська велогонщиця, дворазова чемпіонка світу з велоспорту, неодноразова чемпіонка України та СРСР Тамара Полякова – подарунки й увага від НОК України до найменших вихованців спортивних шкіл, цікаво організовані дитячі спортивні змагання – це завжди стимул трудитися ще з більшою віддачею і любов’ю до своєї тренерської праці.
Невдовзі комплекти м’ячів за проєктом НОК України «Олімпійська мрія» отримають й інші ДЮСШ Львівщини.

 

Інші новини

ukУкраїнська