Відділення НОК України у Львівській області успішно прозвітувалося за діяльність упродовж 2021 року

29/12/2021

За головування Сергія Бубки завершив роботу чотириденний cемінар-нарада з регіональними відділеннями НОК України, участь у якому взяли участь Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, голова Всеукраїнської Асоціації об’єднаних територіальних громад Олександр Корінний й понад 150 керівників і представників регіональних олімпійських відділень та управлінь фізичної культури та спорту обласних державних адміністрацій.
Традиційна щорічна зустріч представників олімпійських осередків з усіх куточків країни, що проводиться наприкінці кожного року з метою покращення взаємодії центрального офісу з відділеннями НОК України в областях, підвищення ефективності їхньої діяльності, розвитку та популяризації олімпійського руху в регіонах, зважаючи на карантинні заходи, відбулася у форматі відео-конференції.
Сергій Бубка зауважив, що сьогодні ми живемо у непростих умовах, і впродовж цих двох років ми змоги адаптуватися та зробити важливі висновки. І один з важливих уроків, полягає в тому, що ми можемо йти швидше, прагнути вище і бути сильнішими, тільки якщо працюватимемо разом. Слово «разом», що було додане до оновленого олімпійського девізу, говорить про солідарність всередині суспільства і солідарність між суспільствами, адже без неї не може бути миру», – наголосив Сергій Бубка.
Президент НОК України нагадав про прийняту на початку грудня резолюцію Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй про побудову мирного та кращого світу за допомогою спорту та олімпійських ідеалів, яка підтримана 173 державами-членами, чим підкреслюється важливість колективної реалізації цінностей Олімпійського перемир’я та наголосив на результативній співпраці задля ефективної підготовки як до зимових Олімпійських ігор, що незабаром стартують в Пекіні-2022, так і мультиспортивного форуму в Парижі-2024.
На завершення свого виступу президент НОК зосередив увагу присутніх на принципах доброго управління, що є одним з ключових складових розвитку міжнародного олімпійського руху: «Ми повинні розвиватись, рухатись вперед, удосконалюватись і змінюватись лише на краще, відповідаючи вимогам часу. Як зазначив президент МОК Томас Бах: «Якщо ти не зміниш себе, то час змінить тебе», – відзначив Сергій Бубка та закликав усіх забезпечувати поширення культури етики, належного управління та чесності у відповідних сферах своєї компетенції.
Аналізуючи проведену роботу щодо розвитку олімпійського руху в регіонах, Сергій Бубка відзначив активну роботу й відділення НОК України у Львівській області, виокремивши зокрема активну взаємодію з територіальними громадами області, підписані меморандуми про взаємодію та співпрацю з Львівською обласною радою, Асоціацією місцевих рад «Ради Львівщини»; активне висвітлення власних новин на сайті НОКу; організовану у співпраці із Львівською міською радою унікальну олімпійську фан-зону Токіо-2020; співпрацю із закордонним українством; проведену спільно з луганськими колегами та освітянськими Комітетами фізичної культури і спорту вікторину «Олімпійська Україна – єдина від Сходу до Заходу» тощо.
Львівський олімпійський осередок на всеукраїнському cемінарі-нараді представляли: голова відділення Юрій Турянський, заступниця голови-відповідальний секретар Оксана Вацеба, виконавча директор Василина Чіх та стипендіатка НОК України Наталія Козачук.
У межах цьогорічного форуму також відбувся «круглий стіл» щодо співпраці олімпійських відділень із органами місцевого самоврядування, за підсумками якого була ухвалена резолюція, покликана сприяти ще більш тісній та ефективній взаємодії задля розвитку спорту та олімпійського руху на місцях.
Загалом упродовж кількох днів семінару-наради обговорено підсумки роботи кожного олімпійського осередку, а також розглянуто актуальні питання впровадження і реалізації популярних проєктів та подальшого розвитку олімпійського руху. Учасники електронної зустрічі обмінялися досвідом і думками щодо спільної діяльності, а також окреслили плани роботи на наступний 2022 рік.

Інші новини

ukУкраїнська