На завершення Олімпійського 2021 року – «Олімпійське лелеченя» у Львові!

29/12/2021

Разом із відзначенням чудового дитячого свята Миколая наприкінці олімпійського 2021 року, у Львівському концертному клубі «Малевич» відбулися масштабні змаганнях шкільних команд Львівщини за програмою Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».
До одного з найкращих залів Львова у супроводі вчителів фізичної культури прибули 12 шкільних команд з різних територіальних громад Львівської області.
Цьогорічні змагання, основним організатором яких виступило відділення НОК України у Львівській області, проведено за суттєвої фінансової допомоги Управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації; дієвої організаційної підтримки Львівської обласної ради, департаменту освіти Львівської облдержадміністрації, обласного управління Комітету фізичного виховання МОіН України, обласного центру спортивної медицини та реабілітації; територіальних громад, а також партнерів відділення: Концерну Хліб-пром та компанії «Моршинська».
На церемонії урочистого відкриття справжнього дитячого олімпійського свята його учасників вітали: голова відділення НОК України у Львівській області, член НОК України Юрій Турянський; начальник обласного Комітету фізичного виховання і спорту МОіН України Анатолій Ігнатович, голова обласного осередку Олімпійської Академії України Оксана Вацеба, представниця партнера відділення концерну «Хлібпром» Лілія Прусік, спортивні журналісти.
Але найбільше захоплення в юних учасників змагань викликала активна присутність з можливістю поспілкуватися та спільно проведена розминка від уславлених спортсменів краю. А це, зокрема: майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо, чемпіон Європи, бронзовий призер перших Європейських ігор в Баку 2015 року, учасник Ігор Олімпіади 2012 року в Лондоні Сергій Дребот; майстер спорту України з гірськолижного спорту, учасник І зимових Юнацьких Олімпійських Ігор та 22 зимових Олімпійських ігор 2014 року в Сочі, член комісії атлетів НОК України Дмитро Мицак; майстер спорту України з важкої атлетики, багаторазовий чемпіон та призер всеукраїнських та міжнародних змагань, учасник Ігор Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро Володимир Гоза; представниця санного спорту, багаторазова чемпіонка України, Учасниця І зимових Юнацьких олімпійських ігор 2012 року в Інсбруку, а нині працівниця відділу спорту Львівської міської ради Галина Куречко та Стипендіатка НОК України, член національних команд України з двох видів спорту: регбі-7 та хокею на льоду Наталія Козачук.
Відтак, після гімну України у виконані мисткині Олени Мачайло, Олімпійського гімну, розпочалися вже традиційні для таких змагань конкурси: «Презентація команди», «Олімпійська вікторина» та різноманітні рухливі естафети. Змагань було чимало, але діти разом із ведучими свята Василиною Чіх та Анатолієм Ігнатовичем, не втомлювалися унікальною можливістю змагатися з ровесниками, спілкуватися, активно й змістовно відпочити, переглянути цікаві показові вступи юних черлідерок із клубу «Львівські ангели». Навіть незчулися, що за результатами тривалих випробувань, участю у тематичних флеш-розіграшах, суддівська колегія на чолі із вчителем-методистом вищої категорії Галиною Колотело, оголосила переможців. А їх було чимало, й не важливо яка команда виявлялася першою, другою чи третьою. На думку вчителів фізкультури, які підготували шкільні колективи й власне самих учасників, що звучало з вуст капітанів команд – перемогли усі, а ще й набралися нового досвіду, нових знань, та переконаності провадити здоровий спосіб життя та займатися спортом.
Залишається назвати команди, які відзначилися в загальному заліку та в окремих конкурсних завданнях: Сокальський ліцей № 1 ім. Олега Романіва (вчитель О. Лаговська), Червоноградський ліцей (вчитель С. Алєксєєва), Яворівська СЗШ № 3 імені Тараса Шевченка (вчитель П. Романик), СЗШ с. Дідилів Львівського району (вчитель О. Бакайса), Жовківська СЗШ № 2 (вчитель І. Демчишин), ЗЗСО смт Новий Яричів (вчитель А. Хмельовська), Львівська правнича гімназія (вчитель І. Шевченко), Старосамбірська СЗШ (вчитель В. Созанський), Радехівська ССЗШ (вчитель І. Зробок), Бірківська СЗШ імені Тараса Шевченка (вчитель Т. Акюхіна).
Після вручення, медалей, грамот, численних подарунків від НОК України та від партнерів відділення, учасники свята ще довго не хотіли розходитися, активно фотографуючись та поширюючи в соціальних мережах вічне й нове олімпійське гасло «Швидше, вище, сильніше – разом!».

Інші новини

ukУкраїнська