Реалізація проєкту «Моя олімпійська мрія» на Львівщині

29/12/2021

Традиційно наприкінці року громадські організації збираються, аби обговорити підсумки року, що минає й окреслити плани на майбутній рік. Цими днями, у Львові відбулася щорічна Асамблея Олімпійської ради Львівщини. На порядку денному було багато питань, серед яких «Про нову акцію НОК України «Моя олімпійська мрія» для усіх ДЮСШ України».
Доповідач – перший заступник голови Відділення, Заслужений працівник фізичної культури та спорту Юрій Майборода детально розповів про новий і важливий проєкт для дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Адже його головна мета – популяризація олімпійських ідеалів та цінностей, здорового способу життя, спонукання до спортивних амбіцій вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл. А саме ДЮСШ – це перша сходинка для дитини, яка лише відкриває для себе такий непередбачуваний, але цікавий і захоплюючий світ спорту.
Після цікавої та інформативної доповіді, Юрій Майборода, а також голова Відділення Юрій Турянський та голови Федерацій Львівської області з різних видів спорту, презентували спортивний інвентар деяким представникам ДЮСШ Львівщини, яких було спеціально запрошено на захід. Отож комплекти м’ячів від НОК України за новою програмою отримали 7 ДЮСШ:
– КЗ ДЮСШ ім. Анатолія Дідуха (директор Тимчій Тарас);
– КЗ ДЮСШ ім.Олексія Дем`янюка (директор Тарнакіна Ольга);
– КЗ ДЮСШ ім. Георгія Прокопенка (директор Нерода Віктор);
– СДЮШОР «Веслярик» (директор Білінська Лілія);
– СДЮШОР №1 (директор Михаленич Оксана);
– Львівська обласна ДЮСШ (директор Куценко Орест);
– «Галичина інваспорт» (директор Колосов Сергій).
Відтак, директор Львівської обласної ДЮСШ Орест Куценко зазначив: «Ми раді, що Національний олімпійський комітет зараз акцентує на роботі Дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Ми дякуємо, адже така допомога точно не є зайвою і наші вихованці і тренери будуть щасливі новому інвентарю».

Інші новини

ukУкраїнська