#OlympicLab з учнями Львівського коледжу спорту

29/12/2021

На завершення першого півріччя 2021/2022 навчального року у КЗ ЛОР “Львівський фаховий коледж спорту” відбувся цікавий захід в рамках Всеукраїнського проєкту #OlympicLab. За участю директора коледжу, заступника голови Відділення НОК України у Львівській області Степана Родака, голови регіонального осередку Олімпійської Академії України Оксани Вацеби, провідних педагогів коледжу й за сприяння Відділення НОК України у Львівській області реалізовано напрямок «Основи бізнесу та кар’єри» проєкту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab.
Степан Родак розповів про важливість системної роботи з розвитку талантів, розумових здібностей та обдарованості вихованців спортколеджу й наголосив про історичність та значущість педагогічної праці, яку ймовірно оберуть своєю професією сьогоднішні школярі. Заступниця директора коледжу Людмила Кучабська та провідні вчителі-предмтеники Ольга Кобилецька, Лілія Таранова, Уляна Стасишин поінформували про особливості викладання основних навчальних курсів «Математика», «Біологія «Історія», «Українська мова» та про проведені інтелектуальні змагання серед учнів 7-11 класів – традиційні шкільні предметні олімпіади. Було відзначено юних спортсменів, які виявилися найкращими у загальношкільному турі учнівських олімпіад з навчальних дисциплін. Відразу по три призових місць вибороли: учениця 10 класу Анна Єлманова (кульова стрільба) – з біології, історії, української мови та учень 11 класу Денис Вакулик (футбол) – з історії, української мови та математики. З двох предметів відзначилися учні сьомого класу Лілія Попівняк (гандбол), Діана Корзан (спортивна гімнастика), восьмикласники Антон Дорош (водне поло), Альбіна Клєфас (вільна боротьба); дев’ятикласники Денис Венгер, Ілля Горлов (веслування), учні десятого класу Андрій Лободинський (водне поло), Анастасія Дутко (гандбол) та учні випускного класу Вікторія Білозір (стрільба з лука) й Марина Шеремет (фехтування).
Відтак усі учасники заходу почули від своїх педагогів слова подяки за сумлінну навчальну працю та отримали передноворічні солодощі й подарунки від Відділення НОК України у Львівській області.
Віриться, що й надалі здобутки учнів Львівського спортколеджу будуть тішити вчителів, тренерів та батьків, а проведений захід додасть старшокласникам впевненості у виборі подальшої професійної кар’єри.

Інші новини

ukУкраїнська