Подарунки за проєктом НОК України «Твоя Олімпійська мрія» вручено в Магерові на Львівщині

29/12/2021

Цими днями в смт. Магерові, що має давню історію й розташоване недалеко від Яворівського військового полігону, в мальовничому Розточчі на Львівщини, завершилися цікаві й безкомпромісні дитячі змагання з вільної боротьби. Організатором відкритого різдвяного турніру виступила львівська СДЮШОР “Спартаківець” за підтримки обласної федерації боротьби, Відділення НОК України у Львівській області та Добросинсько-Магерівської територіальної громади.
Дарунками для юних вихованців львівських спортивних шкіл СДЮШОР “Спартаківець” та ДЮСШ ім. Петра Короля, які успішно культивують вільну боротьбу, були комплекти м’ячів від НОК України за новим всеукраїнським проєктом «Моя олімпійська мрія», олімпійські щоденники й інша сувенірна продукція від регіонального відділення НОК України, а також численні нагороди від територіальної громади та старости смт. Магерів. Член виконкому відділення НОК України у Львівській області, Заслужений тренер України з вільної боротьби Віктор Первачук подарував для місцевої громади книжкове видання «Олімпійське сузір’я», наголосивши, що саме з нинішніх учасників змагань формуватиметься майбутнє сузір’я талановитих українських спортсменів.
А свої спортивні навики демонструвала майже сотня юних спортсменів – вихованців борцівських відділень СДЮШОР “Спартаківець” зі Львова, Соснівки, Щирця, Трускавця, Рави-Руської, Винник і звичайно ж Магерова, а також інших ДЮСШ Львівщини, що розвивають юнацьку вільну боротьбу.
Як зауважив депутат Магерівської селищної ради Тарас Доліновський, він сам був не стільки втішений перемогою свого сина Олега Доліновського (38 кг), скільки тим, що чимало дітей та підлітків із сільських громад мають можливість займатися спортом, набиратися наснаги, гартувати характер і волю, знаходити справжніх друзів та провадити здоровий спосіб життя. А усі учасники, й ті хто здобув свої перші перемоги й ті, хто зазнав своєї першої поразки, дякували за подарунки (а юнакам і їхнім наставникам м’ячі були особливо до вподоби), чудово проведений час та відмінно організований різдвяний турнір з вільної боротьби в Магерові.

Інші новини

ukУкраїнська