ЛЬВІВ’ЯНИ – П’ЯТІ НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ ТА ЕТАПІ КУБКУ СВІТУ З САННОГО СПОРТУ

24/01/2022

Чемпіонат Європи і заключний, 9-й, етап Кубка світу з санного спорту у швейцарському Санкт-Моріці завершилися командною естафетою 23 січня. Збірна України, яка повністю складена з львівських санкарів, замкнула чільну п’ятірку в обох заліках. Честь синьо-жовтого прапора у цій дисципліні відстоювали такі  спортсмени Львова: Олена Стецків, Антон Дукач і двомісний екіпаж Ігор Стахів/Андрій Лисецький.

Також змагалися жінки в одномісних санках. У заліку чемпіонату Європи обидві львів’янки – Олена Стецків та Олена Смага – потрапили до 20 найкращих. Стецків стала 19-ю, Смага – 20-ю. А в заліку етапу Кубка світу вони посіли, відповідно, 20-те і 22-е місця.

Варто відзначити, що ці змагання стали останніми для наших санкарів перед виступом на зимових Олімпійських іграх в Пекіні. Нагадаємо, що Львівщина має одне з найбільших представництв серед областей України. У цій дисципліні змагатимуться 6 українців, з яких 4 – львів’яни (Олена Стецків, Антон Дукач і двомісний екіпаж Ігор Стахів/Андрій Лисецький). Олімпійський турнір відбуватиметься  від 5 до 10 лютого у Санно-бобслейному центрі Сяохайто. 106 атлетів з 26 країн світу розіграють 4 комплекти медалей: чоловіки, жінки, двійки та естафета.

 

 

 

Інші новини

ukУкраїнська