ОЛЕКСАНДРА ХОМЕНЕЦЬ – ЧЕМПІОНКА УКРАЇНИ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ

24/01/2022

ІДЗІНСЬКИЙ І СОРОКА – ВІЦЕЧЕМПІОНИ, В ЧУДИК – БРОНЗА

У Києві відбувався чемпіонат України з вільної боротьби. У категорії до 55 кг золоту нагороду виборола Олександра Хоменець. У фіналі вихованка СДЮСШОР “Спартаківець” з Дрогобича та Львівського фахового коледжу спорту (тренери – Орест Скобельський та Андрій Бирка) з рахунком 4:2 перемогла дніпрянку Анастасію Кравченко.

У категорії до 55 кг золоту медаль виборола Олександра Хоменець. У фіналі вихованка СДЮСШОР “Спартаківець” з Дрогобича та Львівського фахового коледжу спорту (тренери – Орест Скобельський та Андрій Бирка) з рахунком 4:2 перемогла дніпрянку Анастасію Кравченко. А перед нею срібну медаль у вазі до 50 кг здобула Яна Сорока. У фіналі наша спортсменка поступилася Тетяні Профілатовій з Донеччини – 2:10.

У змаганні жінок у Львівщини ще одна бронзова медаль. У категорії до 68 кг у “бронзовому фіналі” зустрілися дві представниці Львівщини – Оксана Чудик і Манола Скобельська. З рахунком 8:0 перемогла Чудик і стала бронзовою медаліскою чемпіонату України. І врешті-решт у фіналі вагової категорії до 125 кг серед чоловіків наш Юрій Ідзінський із рахунком 4:6 поступився харків’янину Данилу Картавому, завоювавши срібну медаль.

Інші новини

ukУкраїнська