IV ЗИМОВА ГІМНАЗІАДА УКРАЇНИ З ЛИЖНИХ ГОНОК

25/01/2022

Протягом п’яти днів, від 19 до 23 січня Львівщина вже традиційно приймала IV зимову Гімназіаду України з лижних гонок, яка внесена до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України. За перемогу змагались учнівські команди з 10 областей України (Сумської, Київської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Харківської, Тернопільської, Чернігівської, Волинської, Рівненської) та м. Києва. Загалом узяли участь понад 140 учнів-спортсменів.

У командному заліку перемогу святкувала Сумська область, набравши 968 очок. Друге місце за Київською областю – 737 очок. Команда з м. Київ замкнула чільну трійку призерів, набравши 421 очко. З четвертого до дев’ятого місця розташувались відповідно Харківська, Закарпатська, Тернопільська, Чергінівська, Волинська та Івано-Франківська області.

Команда школярів Львівщини 2005-2009 р.н. у складі Забанджал Анни, Крив`як Марії, Крив’як Анастасії, Боднар Мар’яни, Боднар Ірини та Качмар Софії з Лапаївського ліцею №1 виборола дві медалі, посівши в командному підсумку 10 місце. Учні-спортсмени з Львівщини випередили рівненчан, які опинилися поза десяткою кращих.

Зазначимо, що вже традиційно змагання відбувались у с. Тисовець Львівської області на навчально-спортивній базі зимових видів спорту Міністерства оборони України з дотриманням чинних карантинних обмежень. Загальне керівництво над організацією та проведенням IV Зимової Гімназіади на Львівщині здійснювали Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та його Львівське обласне відділення, Федерація лижного спорту України у співпраці із департаментом освіти і науки Львівської облдержадміністрації та відділенням Національного Олімпійського комітету у Львівській області.

IV зимова Гімназіада України з лижних гонок стала першим зимовим всеукраїнським спортивним заходом серед школярів 2022 року. “Цьогоріч ми потрохи відновлюємо допандемічну спортивну активність, адже в порівнянні з минулим роком кількість учасників Гімназіади збільшилась удвічі – із 70 до 140. Приємно, що нам вдалось зібрати на змаганнях абсолютно всі регіони Держави, які культивують лижні гонки, тобто змагались дійсно кращі із кращих,” – розповів організатор змагань, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, підбиваючи підсумки проведення заходу.

Переможці та призери змагань отримали кубки, грамоти, олімпійські сувеніри від відділення НОК у Львівській області.

Інші новини

ukУкраїнська